Ar yra plastikos chirurgų Kėdainių mieste?

Plastikos chirurgas, atliekantis operaciją netoliese Kėdainių
Plastinės chirurgijos klausimas Kėdainių mieste visuomet buvo didelis. Šis miestas yra vienas iš mažiausių visoje Lietuvoje, tad gi klausimas iškart ir iškyla: kaip Kedainiuose atliekamos plastinės operacijos?

Plastikos chirurgai Kėdainiuose

Kaip nebūtų keista, tačiau deja, bet Kėdainių mikrorajono mieste plastikos chirurgų nėra, todėl norint pasidaryti plastinę operaciją, reikia važiuoti į Vilnių. Miestas yra per daug mažas, jog ateitų didelės bei stambios klinikos, atsiveždamos visą savo medicininę chirurgijos įrangą. Taip pat apmokyti ir maksimaliai kvalifikuoti specialistai kainuoja labai daug. Dėl to, kad jų Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas paruošia ganėtinai mažai, jie visoms klinikoms yra reikalingi, todėl kartu ir uždirba labai daug. Labai daug pacientų yra ne Kėdainiuose, nors pagal tyrimą Kėdainiuose yra daug klinikų, todėl tiesiog neapsimoka įkurti naujos medicinos klinikos konkrečiai šiame Lietuvos mieste. O tuo labiau, kai pakeliauti į didesnius miestus, kurie yra netoliese, tikrai nėra sudėtinga. Šiais metais, ypač didėjant paklausai riebalų nusiurbimui, vis daugiau vyrų bei moterų mėgina pasidaryti šias procedūras kuo greičiau ir lengviau, net jei tai reiškia keliauti per pusę visos Lietuvos.

Tradiciškai bei statistiškai, iš Kedainių klinikose visuomet buvo daug pacientų plastinėms operacijoms, bei susidomėjimas netgi paprasčiausia nosies operacija, dar kitaip vadinama rinoplastika, kyla staigiu tempu. Nosies operacijos metu profesionalus, kvalifikuotas bei patyręs gydytojas gali keisti, modifikuoti bei gražinti nosies formą bei nosies kuprelės išvaizdą. Tokiu būdu gali būti pasiekiami aukščiausi estetikos bei grožio standartai. Tam tikrais atvejais, tai gali būti rekonstrukcinė nosies operacija – tai yra tokia operacija, kuri atliekama tikrai ne dėl estetinių priežasčių, tačiau nutikus itin dideliai nelaimei, kurios metu nosis buvo itin sužalota. Sužalojimo dydis privalo būti tikrai didėlis, jog prireiktų rekonstrukcinės chirurgijos. Priešingai nuo nosies pertvaros operacijos (septoplastikos procedūros), ši atliekama yra dažniausiai dėl estetinių tikslų. Moterys dažnai nėra patenkintos nosies kuprele, susiformavusia natūraliai dar augimo metu, todėl nosies korekcija tokioms merginoms yra atliekama labai dažnai.

Paskaičiuota, jog apie du – tris šimtus plastinės chirurgijos operacijų yra atliekama kiekvieną mėnesį. Nors chirurgų Kėdainių mieste dar nėra, pacientai tikrai neprieštarauja pakeliauti po Lietuvą, norėdami jas pasidaryti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *